شرایط و قوانین استفاده از خدمات سامانه سپهر هوش افزار آرنیکا

ورود کاربران به سامانه سپهر هوش افزار آرنیکا هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، ثبت سفارش و خرید و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین سپهر هوش افزار آرنیکا از سوی کاربر است. ضمن این که شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق های قبلی تلقی می شود.

کلیه اصول و رویه های سپهر هوش افزار آرنیکا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هرگونه تغییر در رویه ها و خدمات سپهر هوش افزار آرنیکا در آینده از طریق این صفحه اطلاع رسانی می شودو شما توافق می کنید که استفاده مداوم از خدمات سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محصولات ارائه شده در سپهر هوش افزار آرنیکا توسط شرکت های معتبر تأمین و عرضه می شود که شامل شرایط زیر می باشند:

  • مسئولیت های مربوط به کیفیت و قیمت محصول بر عهده ی شرکت های عرضه کننده است و سپهر هوش افزار آرنیکا مسئولیتی در قبال کیفیت و مشخصات عهده دار نیست.
  • سپهر هوش افزار آرنیکا در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به تمامی مشتریان خود امکان ثبت سفارش  می دهد. به کلیه سفارش های ثبت شده در طول ساعات کاری رسیدگی می شود. منظور از ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ و پنج شنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۵ می باشد.
  • در صورتی که موجودی یک محصول به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش ، حق لغو آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای سپهر هوش افزار آرنیکا محفوظ است و یا اینکه مشتری می تواند یک محصول دیگر سفارش دهد.
  • در صورت بروز مواردی نظیر اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  • سپهر هوش افزار آرنیکا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف پذیرش سفارش اقدام کند. در چنین مواقعی کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف پذیرش سفارش رسیدگی و ارسال می شوند. حق قطع فروش تمام یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مثل اتمام موجودی بدون اطلاع قبلی ، برای سپهر هوش افزار آرنیکا محفوظ است.
  • در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قسمت محصولات و خدمات موجود در سامانه ، حق بی اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ، برای سپهر هوش افزار آرنیکا محفوظ است. سپهر هوش افزار آرنیکا در اسرع وقت وجه دریافتی را به حساب مشتری واریز خواهد کرد و مشتری با ورود به سامانه سپهر هوش افزار آرنیکا می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
  • مشتریان بابد هنگام سفارش محصول یا خدمات مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند و در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.