تخفیف نرم افزار حسابدرای سپیدار همکاران سیستم

تا ۲۵٪ تخفیف ویژه خرید‌های جدید نرم‌افزار سپیدار

🔷 ۱۵ % تخفیف تک سیستم حسابداری سپیدار همکاران سیستم

🔷 ۲۵ % تخفیف شامل سیستم حسابداری + سایر سیستم های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

🔶 در صورتی که از مشتریان سپیدار هستید و قصد اضافه کردن سیستم جدیدی را دارید، می‌توانید سیستم‌های دیگر را با ۱۵٪ تخفیف خریداری نمایید.

🔷 یک سال پشتیبانی رایگان

🔶 امکان خرید نقد و اقساط + نصب رایگان

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم ، شامل مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای مالی ویژه کسب و کارهای کوچک تا متوسط است. این نرم‌افزار با توجه به نیاز شرکت‌ها در حوزه‌های خدماتی، بازرگانی، تولیدی ، پیمانکاری و پخش تولید شده است و به شما کمک می‌کند تا فرآیندهای کسب‌و‌کار خود را به سادگی و هوشمندانه مدیریت کنید.

 مدیران ، حسابداران و علاقه‌مندان در بازه ۷ تا ۱۸ اسفند می‌توانند تا ۲۵درصد تخفیف نرم‌افزار سپیدار را تهیه نمایند. جهت مشاوره رایگان کافیست فرم موجود در این صفحه را تکمیل نموده و یا با شماره ۰۹۲۰۳۶۲۰۰۷۲ و ۰۹۱۹۲۵۲۷۶۲۱ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی سپیدار قم  نمایندگی سپیدار استان قم  نمایندگی سپیدار ساوه نمایندگی سپیدار کاشان نمایندگی سپیدار تهران نمایندگی همکاران سیستم قم خرید آنلاین سپیدار خرید آنلاین نرم افزار حسابداری سپیدار  مشاوره انتخاب نرم افزار مشاوره خرید نرم افزار دموی رایگان سپیدار دمو سپیدار  نرم افزار حسابداری رایگان دانلود نرم افزار حسابداری سپیدار 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و نیز درخواست دمو فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با ما تماس بگیرید :


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سپهر هوش افزار آرنیکا می باشد.