شرکت تکین الکترونیک آرکا یکی از بزرگترین مراکز پیشرو در امر عرضه سیستم‌های اتوماسیون فروشگاهی است. این شرکت به منظور تامین نیاز‌های داخلی، ترازوی دیجیتال، صندوق مکانیزه فروشگاهی، لیبل پرینتر، بارکد خوان، سیستم‌های اتوماسیون فروشگاهی و رستورانی خود را با بهترین کیفیت و تحت برندهای جهانی به بازار عرضه می‌کند.

از مهمترین اهداف تکین الکترونیک آرکا، جمع‌آوری و ارائه مجموعه کاملی از سخت افزارهای فروشگاهی شامل صندوق‌های مکانیزه فروشگاهی، ترازو‌های دیجیتال، Touch Display POS ، ECR و بارکد خوان، همچنین ارائه راهکارهای فروشگاهی و نیازسنجی اصناف مختلف است.

بومی سازی کامل سیستم‌های اتوماسیون فروشگاهی برای کاربران ایرانی و همچنین ارائه متنوع محصولات با قیمت‌ها و شرایط گوناگون جهت پوشش سلیقه‌ها و بودجه‌های مختلف نیز از دیگر اقدامات تکین الکترونیک برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان بوده است.

ارائه گارانتی معتبر، خدمات و پشتیبانی فنی، همچنین تعامل فنی با اکثر شرکت‌های نرم افزاری از مهمترین خصوصیات تکین الکترونیک است.

پشتیبانی فنی و گارانتی معتبر

بومی‌ سازی کامل

کیفیت برندهای جهانی

صدها مشتری رضایتمند

ترازو فروشگاهی - POS Scale

ترازو فروشگاهی - CAS

صندوق فروشگاهی - OKPOS

تجهیزات جانبی

جهت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. در عین حال می توانید از شماره تلفن های درج شده برای برقراری ارتباط با کارشناسان آرنیکا استفاده کنید.

تماس با ما

ما معتقدیم که سرویس دهی مناسب و اصولی به همان اندازه عرضه محصول با کیفیت حائز اهمیت است و می دانیم آنچه یک محصول مطلوب را به یک محصولی  محبوب تبدیل می کند عرضه جذاب، سرویس دهی اصولی و پشتیبانی موثر است. از همین رو همیشه آماده ایم تا برای حصول نتیجه بهتر پای حرفهای شما بنشینیم، از طریق فرم تماس و راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سپهر هوش افزار آرنیکا می‌باشد.