NETWORK

خدمات شبکه و مجازی سازی

پشتیبانی شبکه کامپیوتری شامل تمامی فعالیت‌ها و خدماتی است که به منظور حفظ و بهبود عملکرد شبکه کامپیوتری انجام می‌شود. این پشتیبانی شامل مدیریت، نظارت، تعمیر و نگهداری شبکه، دستگاه‌های شبکه و سرویس‌های شبکه است.اگر پشتیبانی شبکه به درستی و در مدت زمان کوتاهی ارئه نشود، خسارت‌های جبران ناپذیری برای سازمان به دنبال خواهد داشت.

hands with laptop virtual world map scaled
businessman logging his tablet scaled

پشتیبانی شبکه نیاز تمام سازمان ها و موسساتی می باشد که از سیستم های شبکه ای استفاده می کنند. با پشتیبانی شبکه شما می توانید در مواقع بروز اختلالات از بابت سلامت شبکه خود اطمینان حاصل کنید. در صورت استفاده از پشتیبانی شبکه دیگر نگران اطلاعات و دسترسی های سیستم مرتبط با کار خود نباشید و به صورت سازماندهی شده و کنترل شده با امنیت بالا اطلاعات سیستم و شبکه خود را از ما تحویل بگیرید. شرکت سپهر هوش افزار آرنیکا با داشتن متخصصین مجرب در زمینه پشتیبان شبکه آماده ارائه انواع خدمات پشتیبانی شبکه می باشد.

hand holding cloud system with data protection scaled

خدمات شبکه آرنیکا

technology background with hand holding digital world scaled
۱
مجازی سازی در سطح سرور
۲
مجازی سازی دسکتاپ و برنامه های کاربردی
۳
راه اندازی و پشتیبانی سرور و دامین
۴
جلوگیری از جرایم مالیاتی
۵
ارائه گزارش‌های شفاف، دقیق و مستدل
۶
بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه مالی و مالیاتی​
۷
ارائه تمام خدمات مالی ومالیاتی​
۸
امکان برون‌سپاری امور حسابداری

فرم مشاوره و درخواست خدمات شبکه

جهت مشاوره رایگان، ثبت سفارش و یا درخواست خدمات شبکه فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. در عین حال می توانید از شماره تلفن های درج شده برای برقراری ارتباط با کارشناسان آرنیکا استفاده کنید.